Kontakty

Pokud potřebujete vyřídit něco, co nepočká do nedělního cvičáku, tak napište do komentáře pod tuto stránku nebo přímo na email. V krajním případě můžete použít i vynález Alexandra Grahama Bella:

Pavel Riedl
pari@idea-envi.cz
tel. 723 46 0000Dotazy na vedení KKR, sponzoring, klubové příspěvky a pod. směrujte na:

Zlatuše Zajíčková
zazlata@email.cz
tel. 732 604 384

45 komentářů:

 1. Dobrý den,
  může prosím objasnit proč posuzuje neoficiální závody osoba, která nemá větší zkušenosti s agility? Děkuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi máte na mysli ty sranda závody v srpnu. Tak to snad nemá ani cenu komentovat... Mimochodem, četl jste propozice? Pochopil jste je?

   Smazat
 2. Dobrý večer,
  Pokud je dotaz směřován na sranda závody - Ratibořské krtkování. Prosím o zaslání vašeho dotazu na níže uvedený email, kde vám poskytnu více informací.
  Děkuji
  zuzana.batlova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 3. Dobry den. Radi bychom zacali chodit na cvicak. Mame americkeho stafordsirskeho teriera, nyni dosahl pul roku veku. Co pro to musime udelat? Diky. Lichnovska

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každou neděli od 13:00 do 13:30 je Psí školka, pro vás jako stvořená. Tam probereme detaily. Zatím jen:
   - přijďte dřív, třeba v 12:40
   - vezměte s sebou očkovací průkaz, vodítko, motivovadla (hračku nebo pamlsek)

   Smazat
 4. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je více termínů kurzu Výchova a výcvik psa, a nebo je to jen jednou ročně. Můj pes bude mít totiž v říjnu teprve 3 měsíce. A nebo můžu s výcvikem začít už od toho třetího měsíce? Děkuji za odpověď.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, kurzů bývá více za rok a řídí se zájmem kynologů a vytížeností výcvikáře.

   Smazat
 5. Dobrý den, naše štěňátko bude mít v půlce prosince 4 měsíce a chtěli bychom s ním cvičit. Bude kurz začínat po Novém roku?
  Díky.

  OdpovědětSmazat
 6. Dobrý den,
  chtěla bych na stránkách uveřejnit inzerát na prodej pejsků border kolie. "Kudy tudy" napsat inzerát?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den,
   obvykle inzeráty tohoto typu nezveřejňujeme.

   Smazat
 7. Dobrý den můžeme v neděli přijet na vycvik? Máme ročního psa, co vzít sebou děkuji za odpověď Hela

  OdpovědětSmazat
 8. Dobrý den , mám 5 měsíční stěně amerického bandoga . stále platí nedělní cvičení ? děkuji za odpověd . Tomáš

  OdpovědětSmazat
 9. Dobrý den,
  jak to bude probíhat se cvičákem v roce 2016? Od jakého věku štěněte je dobré začít? Pořizujeme si štěně SH a měli bychom zájem navštěvovat psí školku a výcvik. Děkuji za odpověď:) Alena

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cvičíme i v roce 2016. Pro štěňata je vhodná psí školka, která je každou neděli od 13:00 (ale přijďte o cca 20 minut dřív). Vhodný věk je po proočkování (mimo vztekliny). Přijďte i dřív, třeba bez psa, domluvíme se.

   Smazat
 10. Dobrý den,budete letos pořádat valašského šeredu?Děkuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den,
   asi vás nepotěším, děvčata, která to organizovala, se rozprchla po světě a tak 'nejsou lidi'. Pokud se přesto podaří něco zorganizovat, bude informace na našich stránkách.

   Smazat
 11. Dobry vecer,mela bych zajem zucastnit se se svym psem kurzu vychovy. Mate v nejblizsi dobe nejaky termin? Dekuji za odpoved. Petra

  OdpovědětSmazat
 12. Dobrý den, plánujete, prosím, v dohledné době kurz výchovy pro psy ? Konkrétně - mám 11 měsíčního labradora, jsem ze Vsetína.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den,
   výcvikový kurz (10 lekcí) bude pravděpodobně po prázdninách. Případně se zastavte ve psí školce (neděle od 13:00, ale přijďte raději dřív), zkusíme alespoň poradit.

   Smazat
 13. Dobrý den, chci se zeptat, zda bychom mohli navštěvovat s naším 4 měsíčním štěnětem papillona nějaké z vašich kurzů a jak bychom se s Vámi mohli popřípadě spojit a domluvit na konkrétnějších informacích? Děkuji za odpověď. Juřicová

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den,
   zastavte se v neděli ve 12:40 na cvičišti v Semetíně. Pejska vezměte klidně s sebou. Domluvíme se co a jak.

   Smazat
 14. Dobrý den,máme půl roční štěně labradora a chtěli bychom navštěvovat vaší psí školku.Platí ještě termíny každou neděli ve 13.00h.Děkuji za odpoved.Smilková

  OdpovědětSmazat
 15. Dobry den,je možné se k vám dostat na výcvik štěněte ?mame 6 měsíční SAV fenku a nemůže najít žádný cvicak...dekujeme za info

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den,
   zastavte se v neděli ve 12:40 na cvičišti v Semetíně. Pejska vezměte s sebou. Domluvíme se co a jak. Přiberte s sebou také nějaké motivovadlo (pamlsky, hračkum ...) a nezapomeňte na očkovací průkaz.

   PaRi

   Smazat
 16. Dobrý den,
  probíhají u vás v Ratiboři i treninky agility?

  Iva M.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, pro bližší informace kontaktujte Z. Batlovou
   zuzana.batlova@seznam.cz

   Smazat
 17. Dobrý den. Rádi bychom začali chodit na cvičák. Máme havanského psíka, nyni má 1 rok a 3 měsíce. Co pro to musíme udělat? Děkuji P. Barošová

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den,
   zastavte se v neděli ve 12:40 na cvičišti v Semetíně. Pejska vezměte s sebou. Domluvíme se co a jak. Přiberte s sebou také nějaké motivovadlo (pamlsky, hračku ...) a nezapomeňte na očkovací průkaz.

   Smazat
 18. Dobrý den, píší za maminku. Má 4měsíční fenu NO a myslíme že by bylo dobré začít cvičit. Je možné se k vám přidat? Pokud ano, tak kdy. Moc děkuji za odpověď Petra

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi

  1. Dobrý den,
   Psí školka je každou neděli od 13:00 do 13:30, ale scházíme se o 20 minut dřív, abychom si to víc užili.

   Vezměte s sebou: očkovací průkaz, nějaké motivovadla (míček, piškoty a pod....) a pokud je pes utíkavý tak dlooooouhé vodítko.
   Jo, a 30 Kč

   Průběh
   1. do 13:00 jest volná zábava, tedy socializace psi&psi, psi&lidé, psi&děti, lidé&lidé, atp...
   2. od 13:00 si lehce prošlapeme pěšinku k dalšímu možnému výcviku, tedy naučíme se, co se štěnětem doma dělat a jak postupovat, abychom si nekomplikovali případný další výcvik.

   Možnost dalšího výcviku probereme osobně (výcvik s dospělými psy je od 14:00.

   Pokud se psem necvičíte, můžete jej odložit do kotce.

   S pozdravem, 🐾 Pavel Riedl
   www.kkr.cz

   Smazat
 19. Dobrý den,
  28.9.2017 máme na KK Loukov u Bystřice pH zkoušky ZOP a ZPU, kdyby měl někdo z vašich členů zájem, máme volná místa. případné info Bartoš Josef 605754444 ( jb.rocco@seznam.cz )

  OdpovědětSmazat
 20. Dobrý den,
  máme asi ročního pejska, křížence, pokud bychom chtěli začít chodit na cvičák, co pro to musíme udělat ? Popřípadě s kým se máme domluvit ? Nějak se na vašich stránkách nemůžu dohledat k tomu, co v jakou hodinu je a kdy na cvičáku jste.
  Předem děkuji za odpověď.
  Nosálková

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den,
   I když roční pes je pro psí školku celkem starý, takže ho na začátek nepouštějte z vodítka a přijďte tak o 20 minut dřív (tj. v 12:40).
   Potřebovat budete nějaké motivovadlo (hračka, pamlsek). Pokud je extrémně utíkavý tak stopovací vodítko (takové to dlouhé) s uzlíky na konci. Má-li tendenci napadat ostatní psy, tak náhubek.

   Přiberte také očkovací průkaz a připravte se na bláto pod nohama :-)

   S pozdravem Pavel Riedl

   PS: příští týden máme výroční schůzi, je možné, že začneme o něco později. Pokud byste chtěla rovnou vyzkoušet výcvik poslušnosti, tak začínáme v 14:00

   Smazat
  2. Moc děkuji za odpověd,
   můžu se ještě zeptat, co je náplní té psí školky ? pejska máme doma už třičtvrtě roku, umí základní návyky a povely, v posledních týdnech trénujem i odložení a různé dogdancingové blbůstky. Tak nevím jestli bychom se tam nenudili. Na druhou stranu nevím jak bude na tolik psů reagovat, jestli mi bude dávat pozornost a bude mě poslouchat, takže bych byla ráda za radu jestli přijít na tu školku nebo na výcvik poslušnosti. Jinak se psy vychází naprosto úžasně.

   Nosálková

   Smazat
  3. Psí školka klade důraz zejména na socializaci štěňat v kolektivu ostatních psů, dospělých osob a dětí. Formou konzultací nováčkům ozřejmíme principy pozitivní motivace apod.

   Smazat
 21. Dobrý den, funguje , prosím, školka i mezi svátky (t.j. zítra..) nebo mužů přijít s miminem až po Novém roce? ;) Děkuji za odpověď a přeju hodně zdraví , sil a všeho v celém novém roce 2019! Eva Hrabovská

  OdpovědětSmazat
 22. Dobrý den,
  měla bych zájem chodit se svým psem (4-letý brabantík) na cvičák. Není moc socializovaný s ostatními psíky. Bylo by možné se k vám někdy přidat?
  Děkuji Nikola

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě se zastavte na kus řeči. Do psí školky už to sice nebude, ale poradíme se co a jak.

   Smazat
  2. Kdy by bylo nejvhodnější se zastavit? Děkuji...

   Smazat
 23. Kdy by bylo nejvhodnější se zastavit? Děkuji...

  OdpovědětSmazat
 24. Dobrý den,
  ráda bych se informovala na možnost docházet se štěnětem Labradora (11 týdnů)? Nevím zda již budete v provozu a kdy cvičení buce probíhat. Děkuji za info. S pozdravem Veronika S.

  OdpovědětSmazat