Tabule cti

Úspěchy členů KKR v oblasti kynologie.

Aktualizováno 10.11.2019 10:32:01

2019
03.11.Ivana Jakubková & DraxWTZkoušky dle zkušebního řádu loveckých plemen, Hošťálková
Zkušky z norování - splněno
Barvářské zkoušky - splněno
Honičské zkoušky - splněno
20.10.Martin Pastucha & BazyBRTBarvářské zkoušky, MS Bílovice - Lutotín
Výborná 1
12.10.Luboš Fusík & BayleyFBOMezinárodní výstava psů, České Budějovice
Výborná 1, třída mladých
28.09.Eva Filgasová & EbonyBOXKlubová výstava Boxerů, Jaroměř
Výborná 3, třída mladých
28.09.Aleš Holík & QuennyNOZVV1, Slavičín
1. místo, Prospěla, 246 bodů
14.09.Eva Filgasová & EbonyBOXOblastní výstava psů všech plemen, Žilina
Výborná 1, vítěz třídy, třída mladých
08.09.Luboš Fusík & BayleyFBONárodní výstava psů, Olomouc
Výborná 1, CAJC BOJ BOB
07.09.Eva Filgasová & EbonyBOXVýroční speciální výstava Boxerů, Malý Lapáš-Nitra
Výborná 5, třída mladých
31.08.Luboš Fusík & BayleyFBOSpeciální výstava BcB, Hlučín
Výborná 1, CAJC, BOJ
03.08.Luboš Fusík & BayleyFBOMezinárodní výstava psů, Zakopane
Výborná 1, CAJC BOJ BOB
20.07.Eva Filgasová & EbonyBOXVýroční speciální výstava boxerů, Kroměříž
Výborná 4, třída mladých
14.04.Luboš Fusík & BayleyFBOKlubová výstava bouvierů, Netolice
Výborná 2
2018
05.05.Zuzana Batlová & QuertyJRTKKR - Semetín - ZZO
Prospěl
24.03.Zuzana Batlová & QuertyJRTČeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face
SA1 - Splněno
06.01.Soňa Valová & Ammeron Zoly ZipCHIBrno
Vstupní test způsobilosti (pomeranč) – splněno
2017
17.12.Soňa Valová & MášaCHIFrýdek-Místek - Noseworkové zkoušky
Vstupní test způsobilosti (skořice) – splněno
17.12.Soňa Valová & Ammeron Zoly ZipCHIFrýdek-Místek - Noseworkové zkoušky
NW-Vb - Splněno
získán titul NW – ABSOLVENT
17.12.Zuzana Batlová & Felix od Petrovických PláňatJRTFrýdek-Místek - Noseworkové zkoušky
Vstupní test způsobilosti (skořice) – splněno
04.11.Soňa Valová & Ammeron Zoly ZipCHIFrýdek-Místek - Noseworkové zkoušky
NW-Ib - Splněno
NW-Cb - Splněno
30.09.Soňa Valová & Ammeron Zoly ZipCHIHadinka - Vítkov - Noseworkové zkoušky
Beginner - Splněno
NW-Eb - Splněno
21.05.Lucie Orságová & EllyBOCKK Zlín Příluky - Zkouška ZZO
Prospěl
21.05.Soňa Valová & MášaCHIKK Zlín Příluky - Zkouška ZZO
Prospěl výborně
20.05.Soňa Valová & Ammeron Zoly Zip & JamesCHIDogtreking Petilo na 12 Km
8. místo
02.04.Lucie Orságová & EllyBOCHornosušské klubové závody agility
1. místo, 1. běh
3. místo, 2. běh
2. místo celkově
2016
09.10.Soňa Valová & Ammeron Zoly ZipCHIRožnov pod Radhoštěm
Zkouška canisterapeutického psa, plný počet bodů
01.10.Soňa Valová & Ammeron Zoly ZipCHIZkouška dogdancing
Velmi dobrý, Divize F1
17.09.Soňa Valová & JamesBOCChropyňská voříškiáda
4. místo, poslušnost, zkouškaři
17.09.Soňa Valová & MášaCHIChropyňská voříškiáda
3. místo, poslušnost pokročilí
17.09.Zuzana Batlová & RexYTChropyňská voříškiáda
4. míslo, poslušnost, pokročilí
17.09.Zuzana Batlová & QuertyJRTChropyňská voříškiáda
2. místo, třída štěňat
11.06.Lenka Šenkeříková & AjkaSHEAgility Tlumačov
1. místo, 1. běh
3. místo, 2. běh
11.06.Lenka Šenkeříková & DonSHEAgility Tlumačov
1. místo, 1. běh
4. místo, 2. běh
01.05.Soňa Valová & MášaCHIVeřovice - Závody pro každého
1. místo o nejpomalejšího psa (přivolání na rychlost), kat. mini
01.05.Soňa Valová & MášaCHIVeřovice - Závody pro každého
3. místo, o nejlepší trik nebo cvik
01.05.Soňa Valová & Ammeron Zoly ZipCHIVeřovice - Závody pro každého
3. místo, šikovné psí mimino (poslušnost), kat. I
01.05.Soňa Valová & Ammeron Zoly ZipCHIVeřovice - Závody pro každého
2. místo, o nejlépe namaškařené psí mimino
01.05.Zuzana Batlová & RexYTVeřovice - Závody pro každého
1. místo, o nejlépe namaškařeného veterána
01.05.Zuzana Batlová & RexYTVeřovice - Závody pro každého
1. místo, o nejrychlejšího veterána (přivolání na rychlost), kat. veteráni
01.05.Zuzana Batlová & Felix od Petrovických PláňatJRTVeřovice - Závody pro každého
1. místo, o nejrychlešího psa (přivolání na rychlost), kat. mini
01.05.Zuzana Batlová & Felix od Petrovických PláňatJRTVeřovice - Závody pro každého
3. místo, o nejlépe namaškařené psí mimino
24.04.Lenka Šenkeříková & AjkaSHEFrenštátě pod Radhoštěm
Splnění zkoušek Canisterapeutického psa
2015
03.10.Zuzana Batlová & Anne MalletBOMPsí den, Slavičín
3. místo, caniscross ženy
13.09.Soňa Valová & MášaCHIVoříškiáda, Chropyně
4. místo z 37, poslušnost začátečníci
13.09.Soňa Valová & Anne MalletBOMVoříškiáda, Chropyně
1. místo, Nejhezčí veterán-fena
Absolutní vítěz voříškiády Chropyně
13.09.Zuzana Batlová & RexYTVoříškiáda, Chropyně
1. místo, poslušnost pokročilí
06.09.Lenka Šenkeříková & DonSHERebels Cup II.2015, Rožnov pod Radhoštěm
2. místo, 1. běh
06.09.Lenka Šenkeříková & DonSHERebels Cup II.2015, Rožnov pod Radhoštěm
3. místo, 2. běh
06.09.Lenka Šenkeříková & AjkaSHERebels Cup II.2015, Rožnov pod Radhoštěm
1. místo, 1. běh
06.09.Zuzana Batlová & RexYTRebels Cup II.2015, Rožnov pod Radhoštěm
2. místo, 2. běh
06.09.Hana Holcová & KukčaVNDRebels Cup II.2015, Rožnov pod Radhoštěm
2. místo, 2. běh
15.08.Zuzana Batlová & RexYTO agi rychlíka, Tři studně
1. místo, kat. pokročilí, jumping
24.05.Soňa Valová & MášaCHIRebels Cup 2015, Rožnov pod Radhoštěm
2. místo, 2. běh
24.05.Zuzana Batlová & RexYTRebels Cup 2015, Rožnov pod Radhoštěm
2. místo, 2. běh
24.05.Lenka Šenkeříková & DonSHERebels Cup 2015, Rožnov pod Radhoštěm
1. místo, 2. běh
24.05.Lenka Šenkeříková & AjkaSHERebels Cup 2015, Rožnov pod Radhoštěm
1. místo, 1. běh
2. místo, 2. běh
09.05.Soňa Valová & MášaCHIPsí závody - Mladcová
3. místo, 1. běh
8. místo, 2.běh
7. místo celkově
08.05.Soňa Valová & Anne MalletBOMPsí závody - Mladcová
1. místo, výstava, feny s PP, tř. veteráni
08.05.Soňa Valová & MášaCHIPsí závody - Mladcová
2. místo, výstava, feny bez PP, třída otevřená
08.05.Soňa Valová & MášaCHIPsí závody - Mladcová
4. místo, poslušnost začátečníci, malá plemena
18.04.Soňa Valová & MášaCHIVoříškiáda Hranice
1. místo
18.04.Zuzana Batlová & RexYTVoříškiáda Hranice
1. místo
2014
20.09.Lenka Šenkeříková & AjkaSHEOficiální závody - Hulín
1. místo, Agility
2. místo, Jumping
1. místo celkově
31.08.Zuzana Batlová & RexYTNeoficiální závody 'Letní agility řádění' - Zbraslav u Brna
3. místo, kat. veteráni
16.08.Zuzana Batlová & RexYTOficiální závody 'Skok za skokem' - Prostějov
2. místo, 1. běh, kat. A1
2. místo, 2. běh, kat. A1
13.07.Lenka Šenkeříková & AjkaSHEOficiální závody - Trojanovice
Open 5. místo
Zkouška MA1 3.místo (výborná)
29.06.Zuzana Batlová & Rex & MášaYTVoříškiáda, Rožnov pod Radhoštěm
3. místo, soutěž Pár psů
1. místo, soutěž Kostýmy
28.06.Zuzana Batlová & RexYTNeoficiální Valašský šampionát, Rožnov pod Radhoštěm
2. místo, Agility, veteráni
22.06.Hana Šafaříková & TessVNDVoříškiáda Zlín - Mladcová
2. místo, Neuznaná plemena bez PP
21.06.Sona Valová & Anne MalletBOMHranická skočka, Hranice na Moravě
1. místo, Agility, veteráni LA
1. místo, Žabákova cesta, veteráni LA
2. místo, Norníkovo bludiště, veteráni LA
1. místo celkově, veteráni LA
21.06.Zuzana Batlová & RexYTHranická skočka, Hranice na Moravě
1. místo, Agility, veteráni SA
2. místo, Žabákova cesta, veteráni SA
2. místo, Norníkovo bludiště, veteráni SA
2. místo celkově, veteráni SA
07.06.Zuzana Batlová & RexYTVoříškiáda, Vítkov
1. místo, Nejkrásnější veterán výstavy
2. místo, Nebeský skok
31.05.Kateřina Illéšová & Aramis Suisse PerleBSPKrajská výstava, Zlín
Výborný 1, vítěz třídy
31.05.Kateřina Illešová & Alenka Valašský RytířBSPKrajská výstava, Zlín
Výborná 1, vítěz třídy, krajský vítěz
11.05.Kateřina Illešová & Alenka Valašský RytířBSPSpeciální výstava KŠSP, Rožnov pod Radhoštěm
Výborná, třída otevřená
11.05.Soňa Valová & Akim Suisse PerleBSPSpeciální výstava KŠSP, Rožnov pod Radhoštěm
Výborný 5, třída otevřená
10.05.Kateřina Illešová & Alenka Valašský RytířBSPVýstava KŠSP, Rožnov pod Radhoštěm
Výborná, třída otevřená
10.05.Soňa Valová & Akim Suisse PerleBSPVýstava KŠSP, Rožnov pod Radhoštěm
Velmi dobrý, třída otevřená
04.05.Lenka Šenkeříková & AjkaSHEZkoušky agility MA1, Zlín - Příluky
Výborná, 1-2 místo, čas 44.10 sec.
03.05.Zuzana Batlová & RexYTPsí závody, KVC Zlín - Mladcová
1. místo, kat. agility veteráni
03.05.Zuzana Batlová & RexYTPsí závody, KVC Zlín - Mladcová
1. místo, výstava psi bez PP, veteráni
03.05.Zuzana Batlová & JamesBOCPsí závody, KVC Zlín - Mladcová
2. místo, agility - začátečníci
03.05.Soňa Valová & Anne MalletBOMPsí závody, KVC Zlín - Mladcová
Výborná 3, třída veteránů, feny s PP
03.05.Kateřina Illéšová & Aramis Suisse PerleBSPPsí závody, KVC Zlín - Mladcová
Výborný 3, třída otevřená, psi s PP
26.04.Zuzana Batlová & RexYTHranická voříškiáda, Hranice na Moravě
1. místo, kat. Jorkšírský teriér
26.04.Zuzana Batlová & Rex & MášaYTHranická voříškiáda, Hranice na Moravě
1. místo, soutěž Parádník
12.04.Aleš Matzenauer & Bran AnwarCSVNV Ostrava
V1, CAJC, třída mladých
12.04.Zuzana Batlová & JamesBOCBohumínský canicross, Bohumín
2.místo, junioři, 0.8 km, čas 3:12
23.02.Soňa Valová & Akim Suisse PerleBSPMezinárodní výstava psů DUO CACIB, Brno
V3, mezitřída, psi
23.02.Kateřina Illéšová & Aramis Suisse PerleBSPMezinárodní výstava psů DUO CACIB, Brno
VD, mezitřída, psi
23.02.Zuzana Batlová & Alenka Valašský RytířBSPMezinárodní výstava psů DUO CACIB, Brno
Výborná, třída otevřená, feny
22.02.Soňa Valová & Akim Suisse PerleBSPMezinárodní výstava psů DUO CACIB, Brno
V4, mezitřída, psi
22.02.Kateřina Illešová & Alenka Valašský RytířBSPMezinárodní výstava psů DUO CACIB, Brno
Výborná, třída otevřená, feny
05.01.Soňa Valová & Aramis Suisse PerleBSPNárodní Hanácká výstava psů, Brno
VD, mezitřída
05.01.Kateřina Illešová & Alenka Valašský RytířBSPNárodní Hanácká výstava psů, Brno
V3, třída otevřená
05.01.Kateřina Illešová & Alenka Valašský Rytíř & Aramis Suisse PerleBSPNárodní Hanácká výstava psů, Brno
1. místo, Nejlepší pár psů
2013
22.09.Lenka Šenkeříková & AjkaSHEZkoušky BH, Zlín - Lhotka
54/60
22.09.Martina Abdulová & EirineNOZkoušky BH, Zlín - Lhotka
55/60
21.09.Kateřina Illešová & Alenka Valašský RytířBSPKlubová výstava, Zárybničná Lhota
Výborná, třída otevřená
21.09.Zuzana Batlová & Aramis Suisse PerleBSPKlubová výstava, Zárybničná Lhota
Výborný, mezitřída
21.09.Zuzana Batlová & Aramis Suisse PerleBSPKlubová výstava, Zárybničná Lhota
4., Junior handling
15.09.Soňa Valová & MášaCHIVoříškiáda, Křenovice
2., výstava, kat. feny bez PP do 40 cm
14.09.Soňa Valová & Anne MalletBOMVoříškiáda, Chropyně
3., výstava, kat. veteráni
14.09.Kateřina Illešová & Alenka Valašský RytířBSPVoříškiáda, Chropyně
2., výstava, kat. psi s PP
14.09.Hana Šafaříková & TessCHPVoříškiáda, Chropyně
2., výstava, kat. feny bez PP nad 40 cm
2., výstava, kat. Nejlepší pár
08.09.Soňa Valová & Aramis Suisse PerleBSPNárodní výstava psů, Brno
VD, mezitřída
08.09.Kateřina Illešová & Alenka Valašský RytířBSPNárodní výstava psů, Brno
V4, třída otevřená
08.09.Kateřina Illešová & Alenka & AramisBSPNárodní výstava psů, Brno
2., kat. Nejlepší pár
24.08.Lenka Šenkeříková & Cho Chang KwanahBOMValašské divočení, Slavičín
Jumping 1. místo, kat. začátečníci
Agility 1. místo, kat. začátečníci
Celkově 1. místo
14.07.Michal Müller & Quentin Alarm BeskydKSO Javornickou tlapku, Veřovice
Hra, 8 z 15
Jumping, 6 z 8
Agility, 1 z 8
Celkově 5. místo
30.06.Soňa Valová & Aramis Suisse PerleBSPFešák pes aneb Punťa šou, Vsetín
3., kat. Doprovod nad 15 let, pes amatér
30.06.Zuzana Batlová & RikoVNDFešák pes aneb Punťa šou, Vsetín
2., kat. Doprovod nad 15 let, pes amatér
30.06.Kristýna Trungerová & FurianBRIFešák pes aneb Punťa šou, Vsetín
1., kat. Doprovod nad 15 let, pes amatér
30.06.Lucie Krampotová & MickieSKFešák pes aneb Punťa šou, Vsetín
2., kat. Doprovod do 15 let, pes profík
30.06.Renata Adámková & Berenica BadiUs-NikyCCDFešák pes aneb Punťa šou, Vsetín
3., kat. Doprovod nad 15 let, pes profík
29.06.Lenka Šenkeříková & AjkaSHEZZO, KK Loukov
46/60
29.06.Martina Abdulová & EirineNOZZO, KK Loukov
56/60
23.06.Adélka & SáraMOKCvičákové bláznění, Ratiboř
1., kat. Štěňata
23.06.Renča & BeeBRICvičákové bláznění, Ratiboř
2., kat. Štěňata
23.06.Adéla &KimSADCvičákové bláznění, Ratiboř
3., kat. Štěňata
23.06.Zuzka & RastyVNDCvičákové bláznění, Ratiboř
1., kat. Začátečníci
23.06.Kateřina Klimešová & RockyACCvičákové bláznění, Ratiboř
2., kat. Začátečníci
23.06.Pavlína &SomaBTCvičákové bláznění, Ratiboř
3., kat. Začátečníci
23.06.Pavel Riedl & Cho Chang KwanahBOMCvičákové bláznění, Ratiboř
1., kat. Pokročilí
23.06.Renata Adámková & Berenica BadiUs-NikyCCDCvičákové bláznění, Ratiboř
2., kat. Pokročilí
23.06.Lucie Krampotová & MickieSKCvičákové bláznění, Ratiboř
3., kat. Pokročilí
22.06.Zuzana Batlová & RexYTHranická skočka, Hranice na Moravě
1., Norníkovo bludiště
2., Žabákova cesta
2., Agility
Celkově 2. místo
15.06.Zuzana Batlová & RexYTVýstava psů bez PP a voříšků, Opava
3., třída Psi bez PP do 40 cm
1., soutěž Překážková dráha psi do 40 cm
15.06.Soňa Valová & MášaCHIVýstava psů bez PP a voříšků, Opava
2., třída Feny bez PP do 40 cm
08.06.Soňa Valová & MášaCHIVýstava psů bez PP a voříšků, Vítkov
2., skupina Čivavy
08.06.Zuzana Batlová & RexYTVýstava psů bez PP a voříšků, Vítkov
1., skupina teriéři
2., soutěž Nebeský skok
08.06.Lenka Šenkeříková & AjkaSHEKlubová výstava kólií, Chropyně
VD4, třída otevřená
Bonitace: uchovněna
08.06.Michal Müller & Quentin Alarm BeskydKSOblastní klubová výstava, Krnov
V1,VT,ČKŠ, Oblastní vítěz
Nejlepší střední knírač výstavy
01.06.Soňa Valová & Aramis Suisse PerleBSPKrajská výstava, Zlín
V2, třída mladých
01.06.Kateřina Illešová & Alenka Valašský RytířBSPKrajská výstava, Zlín
V1, třída otevřená
Vítěz třídy, Krajský vítěz
2. místo v soutěži o nejkrasnějšího psa 2. FCI skupiny
01.06.Jana Nepustilová & ConleyBCKrajská výstava, Zlín
V1, třída otevřená
Vítěz třídy, Krajský vítěz
01.06.Monika Šnajdárková & Ajó Draco BohemiaBCKrajská výstava, Zlín
V1, třídy pracovní
Vítěz třídy
26.05.Pavel Filgas & NelaBOXDogtrekking - SHORT 28 km, Veřovice, Velký Javorník
3. kat. DTM-1, 10. celkově, čas 3:11
25.05.Michal Müller & Quentin Alarm BeskydKSKlubová výstava, Horka nad Moravou
V1,VT, ČKŠ, Oblastní vítěz
Nejlepší střední knírač výstavy
18.05.Michal Müller & Quentin Alarm BeskydKSWorld Dog Show - klubová soutěž, Budapešť
2x V1, CAC
Maďarský klubový šampión
17.05.Michal Müller & Quentin Alarm BeskydKSWorld Dog Show, Budapešť
V2, r.CAC
15.05.Michal Müller & Quentin Alarm BeskydKSKlubová výstava, Frýdlant nad Ostravicí
V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz
Výsledek bonitace: 00/5A/5
11.05.David Chamraďa & Set Big BenASMSKAO, 16. klubová výstava, Slavkou u Brna
V3, třída mladých
11.05.Soňa Valová & Athos Suisse PerleBSPSpeciální výstava KŠSP o.s., Rožnov pod Radhoštěm
V4, třída mladých
11.05.Kateřina Šabatová & Akim Suisse PerleBSPSpeciální výstava KŠSP o.s., Rožnov pod Radhoštěm
V, třída mladých
11.05.Tomáš Bártl & Aramis Suisse PerleBSPSpeciální výstava KŠSP o.s., Rožnov pod Radhoštěm
VD, třída mladých
11.05.Zuzana Batlová & Alenka Valašský RytířBSPSpeciální výstava KŠSP o.s., Rožnov pod Radhoštěm
V, třída otevřená
05.05.Martina Abdulová & EirineNOZOP, KVC Zlín - Mladcová
94/100
04.05.Petra Filgasová & NelaBOXValašský špacír, Vsacký Cáb
50 km, čas 8:30
04.05.Michal Müller & Quentin Alarm BeskydKSPsí závody, KVC Zlín - Mladcová
Agility 2.+2. místo, kat. začátečníci
2. místo, výstava, psi s PP, mezitřída
04.05.Soňa Valová & Aramis Suisse PerleBSPPsí závody, KVC Zlín - Mladcová
2. místo, výstava, psi s PP, třída mladých
04.05.Kateřina Illéšová & JessicaBSPPsí závody, KVC Zlín - Mladcová
1. místo, výstava, feny bez PP, třída otevřená
2. místo, kat. chovatelská skupina
04.05.Hana Šafaříková & TessCHPPsí závody, KVC Zlín - Mladcová
1. místo, výstava, feny bez PP, třída mladých
1. místo, výstava, kat. nejhezčí fena bez PP
2. místo, výstava, kat. nejhezčí pes celé výstavy
04.05.Martina Abdulová & EirineNOPsí závody, KVC Zlín - Mladcová
1. místo, kat. poslušnost pokročilí
04.05.Věrka Sedláčková & ScherinBOCPsí závody, KVC Zlín - Mladcová
1. místo, kat. poslušnost začátečníci
Agility 3. místo, kat. začátečníci
04.05.Zuzana Batlový & RexYTPsí závody, KVC Zlín - Mladcová
Agility 3. místo, kat. veteráni
2. místo, výstava, kat. veteráni
2. místo, senior handling
04.05.Zuzana Batlový & Anne MaletBOMPsí závody, KVC Zlín - Mladcová
3. místo, výstava, tř. feny s PP, veteráni
04.05.Lenka Šenkeříková & AjkaSHEPsí závody, KVC Zlín - Mladcová
Agility 3.+3. místo, kat. pokročilí + závodníci
01.05.Zuzana Batlová & Rex & MášaYTDogtreking Pustevny
4. místo, trasa 25 km, čas 4:43
01.05.Soňa Valová & Aramis Suisse PerleBSPDogtreking Pustevny
5. místo, trasa 25 km, čas 5:02
01.05.Kateřina Illešová & Alenka Valašský RytířBSPDogtreking Pustevny
6. místo, trasa 25 km, čas 5:09
01.05.Věrka Sedláčková & ScherinBOCDogtreking Pustevny
1-2. místo, trasa 34 km, čas 6:35
01.05.Eva Babicová & RonySHDogtreking Pustevny
1-2. místo, trasa 34 km, čas 6:35
01.05.Zbyněk Adámek & BadVNDDogtreking Pustevny
1. místo, trasa 42.1 km, čas 4:18
28.04.Jana Nepustilová & ConleyBCPracovní zkoušky pro Bearded Collie, Řásná u Telče
1. stupeň 95 ze 100
2. stupeň 95 ze 100
14.04.Soňa Valová & Akim Suisse PerleBSPNárodní výstava psů, Ostrava
V3, třída mladých
14.04.Michal Müller & Quentin Alarm BeskydKSNárodní výstava psů, Ostrava
V1, CAC, třída otevřená
14.04.Zuzana Dluhošová & Eternity MiagorpokAMNárodní výstava psů, Ostrava
V1, CAC, třída pracovní
03.02.Michal Müller & Quentin Alarm BeskydKSMezinárodní výstava psů, Brno
V2, r.CAC
02.02.Michal Müller & Quentin Alarm BeskydKSMezinárodní výstava psů, Brno
V2, r.CAC
27.01.Michal Müller & Quentin Alarm BeskydKSMezinárodní výstava, Trenčín
V1, CAC
Slovenský juniorský šampión
06.01.Soňa Valová & Alenka Valašský rytířBSPHanácká národní výstava, Brno
Velmi dobrá
2012
01.12.Michal Müller & Quentin Alarm BeskydKSMezinárodní výstava, Nitra
V1, CAJC, BOB Junior
04.11.Michal Müller & Quentin Alarm BeskydKSMezinárodní výstava psů, Praha
V1, CAJC, BOJ
Český juniorský šampión
04.11.Soňa Valová & JamesBOCLibhošť - ZVOP (zkouška vloh ovčáckého psa)
Prospěl
04.11.Monika Šnajdárková & Ária OsteoBOCZlín, Mladcová
ZOP a ZZO
04.11.Kateřina Illešová & Alenka Valašský RytířBSPZlín, Mladcová
ZOP a ZZO
03.11.Michal Müller & Quentin Alarm BeskydKSMezinárodní výstava psů, Praha
V1, CAJC
09.06.Zuzana Batlová & RexYTVýstava psů bez PP a voříšků, Vítkov
2. místo, kat. 'O nej veterána'
09.06.Soňa Valová & MášaCHIVýstava psů bez PP a voříšků, Vítkov
2. místo, kat. společenských plemen
09.06.Kateřina Illéšová & Jessica & col.BSPVýstava psů bez PP a voříšků, Vítkov
1. místo, kat. 'O nej pár psů'
19.05.Soňa Valová & AnneBOMZkoušky vloh ovčáckého psa, Turany (SR)
Prospěla
14.04.Renata Adámková & Aneko Fuzzy LuckCCDNVP Ostrava
V2 - res CAC
2011
18.09.Zuzana Batlová & EthernityAMNVP Brno
V3, třída mladých
18.09.Soňa Valová & Alenka Valašský rytířBSPNVP Brno
V2 - res. CAC, mezitřída
11.09.Monika Tomečková & BartVNDVoříškiáda Křenovice
1.místo, kat. voříšek nad 40 cm
19.08.Renata Adámková & Aneko Fuzzy LuckCCD43.olympiáda Mladý chovatel, obor kynologie, Opava
Mezinárodní vítěz
19.08.Kateřina Illéšová & Alenka Valašský rytířBSPLVT Heroltice
5.místo, O bronzového psa
19.08.Zuzana Batlová & RexYTLVT Heroltice
1.místo, O bronzového psa
Absolutní vítěz soutěže O bronzového a železného psa
19.08.Zuzana Batlová & AnneBOMLVT Heroltice
4.místo, O bronzového psa
19.08.Soňa Valová & AnneBOMLVT Heroltice
4.místo, O železného psa
23.07.Soňa Valová & JamesBOCŠtípa CUP
5.místo, poslušnost zkouškaři
23.07.Soňa Valová & JamesBOCŠtípa CUP
3.místo, agility začátečníci
23.07.Soňa Valová & AnneBOMŠtípa CUP
3.místo, poslušnost pokročilí
16.07.Renata Adámková & Aneko Fuzzy LuckCCDSvojanov
1.místo, SA jumping
25.06.Renata Adámková & Berenica BadiUs-NikyCCDINTERCANIS AGILITY, Brno
3.místo, SA1 jumping
25.06.Renata Adámková & Berenica BadiUs-NikyCCDINTERCANIS AGILITY, Brno
3.místo, SA1 zkoušky
19.06.Renata Adámková & Berenica BadiUs-NikyCCDAGI-DIVOŠI Loučky
1. místo, Agi open
29.05.Martina Bárová & LadyLRFešák pes, Vsetín
3.místo, kat: Doprovod nad 15 let, pes profík
29.05.Darina Havlíková & WhiteeBBSFešák pes, Vsetín
2.místo, kat: Doprovod nad 15 let, pes profík
29.05.Zdeňka Daňková & JennyBOCFešák pes, Vsetín
1.místo, kat: Doprovod nad 15 let, pes profík
29.05.Tereza Surovčíková & MacAOFešák pes, Vsetín
1.místo, kat: Doprovod do 15 let, pes profík
29.05.Tereza Surovčíková & DagAOFešák pes, Vsetín
2.místo, kat: Doprovod do 15 let, pes profík
28.05.Renata Adámková & Aneko Fuzzy LuckCCDKVP Zlín
V1, VT, třída mladých
19.02.Soňa Valová & JamesBOCZimní závod dle ZZO, Přerov
51.bodů, 6.-8. místo, 16 závodníků
12.02.Renata Adámková & Aneko Fuzzy LuckCCDMezinárodní výstava, Brno
VN4, třída dorost
12.02.Veronika Suchá & FalcoSTABMezinárodní výstava, Brno
V5, třída otevřená, vystavovala Soňa Valová
09.01.Renata Adámková & Aneko Fuzzy LuckCCDVI. Hanácká národní výstava psů, Olomouc
VN4, třída dorost
07.01.Veronika Suchá & FalcoSTABVI. Hanácká výstava, Olomouc
V4, třída otevřená
2010
10.10.Renata Adámková & Berenica BadiUs-NikyCCDKK Šlapanice, Brno
SA1, 9.místo, Výborná, trestné body 1.06
02.10.Darina Havlíková & WhiteeBBSZZO, Ratiboř
58 bodů + prospěla výborně
02.10.Kateřina Purknerová & Eyron Rubínový květCSPZZO, Ratiboř
45 bodů + prospěl
02.10.Kateřina Zbožínková & MangoLRZZO, Ratiboř
56 bodů + prospěl výborně
02.10.Antoním Pištík & Etna FešákBOCZZO, Ratiboř
50 bodů + prospěla
26.09.Libor Pisklák & Cheryl Valašské samotyBSPNVP Brno
res. CAC, třída otevřená
26.09.Kateřina Illéšová & Alenka Valašský rytířBSPNVP Brno
VN1, třída dorost
22.08.Kateřina Illéšová & Alenka Valašský rytířBSPMVP Bratislava
VN1, třída štěňata
21.08.Kateřina Illéšová & Alenka Valašský rytířBSPMVP Bratislava
VN1, třída štěňata
18.07.Renata Adámková & Berenica BadiUs-NikyCCDMemoriál Grema Modrý květ, Svojanov
3. místo, kat. SA1
20.06.Tereza Surovčíková & MacAOŠtípa Cup 2010
1. místo, Poslušnost štěňat
20.06.Darina Havlíková & WhiteeBBSŠtípa Cup 2010
3. místo, Poslušnost začátečníci
20.06.Kateřina Klimešová & RockyACŠtípa Cup 2010
2. místo, Poslušnost pokročilý
20.06.Kateřina Illéšová & Cheryl Valašské samotyBSPŠtípa Cup 2010
4. místo, Poslušnost pokročilý
20.06.Kateřina Illéšová & JessicaBSPŠtípa Cup 2010
V1, VT, Výstava psů bez PP - feny
20.06.Kateřina Klimešová & JessiACŠtípa Cup 2010
V3, Výstava psů bez PP - feny
12.06.Veronika Suchá & FalcoSTABKlubová výstava Kolesa
V4, mezitřída, feny
06.06.Darina Havlíková & WhiteeBBSFešák pes aneb punťa šou, Vsetín
1.místo, kat. do 15 let, pes profík
06.06.Zuzana Batlová & RexYTFešák pes aneb punťa šou, Vsetín
2.místo, kat. do 15 let, pes profík
06.06.Kateřina Daňková & JennyBOCFešák pes aneb punťa šou, Vsetín
3.místo, kat. do 15 let, pes profík
06.06.Pavel Riedl & Cho Chang KwanahBOMFešák pes aneb punťa šou, Vsetín
1.místo, kat. nad 15 let, pes profík
06.06.Kateřina Klimešová & JessieACFešák pes aneb punťa šou, Vsetín
2.místo, kat. nad 15 let, pes profík
06.06.Soňa Valová & AnneBOMFešák pes aneb punťa šou, Vsetín
3.místo, kat. nad 15 let, pes profík
06.06.Vladimíra Šedlbauerová, & ŽanetaVNDFešák pes aneb punťa šou, Vsetín
3.místo, kat. nad 15 let, pes amatér
15.05.Renata Adámková & Berenica BadiUs-NikyCCDKrajská výstava Zlín
Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
08.05.Kristýna Píchalová & Amigo Adrianina nitMOKSlezská výstava psů, Hlučín
V1, kandidát chovu
08.05.Soňa Valová & Cho Chang KwanahBOMSlezská výstava psů, Hlučín
V3
10.04.Veronika Suchá & FalcoSTABNV Ostrava
V1 CAC, mezitřída feny
2009
18.10.Kateřina Illéšová & Cheryl Valašské samotyBSPNVP Brno
Výborná 2 RES.CAC (třída otevřená)
17.10.Soňa Flajčíková Haschková & BenLRNVP Brno
Výborný 2 RES.CAC (třída otevřená)
11.10.Kateřina Illéšová & Cheryl Valašské samotyBSPZOP Zlín
86 bodů, Velmi dobrá
11.10.Kateřina Klimešová & RockyACZOP Zlín
91 bodů, Výborný
11.10.Soňa Valová & JamesBOCZOP Zlín
91 bodů, Výborný
11.10.Pavel Riedl & Cho Chang KwanahBOMZOP Zlín
93 bodů, Výborná
11.10.Monika Šnajdárková & DenyVNDZOP Zlín
91 bodů, Výborný
10.10.Kateřina Illéšová &JessicaBSPZZO/NZŘ, Zlín
46 bodů-prospěla, SC prospěla výborně
27.09.Kateřina Illéšová & Cheryl Valašské samoty BSPBonitace, Mladá Boleslav
Chovná
26.09.Soňa Flajčíková Haschková & BenLRPodzimní zkoušky loveckých psů
188 bodů (maximum), I.místo
19.09.Renata Adámková & Berenica BadiUs-Niky CCDBonitace, Třebíč
Chovná, bez chyby
05.09.Soňa Valová & Cho Chang Kwanah BOMKlubová výstava BOM Ostrava
Výborná 2 RES.CAC (mezitřída)
15.08.Markéta Zetková & Aristoteles King Avax NOBonitace NO Jeseník,
1. třída 2010/2011, 5JX1/P
09.08.Anička Závodná & Happy Teddy Janus-Suzi CDTKrajská výstava psů Ostrava
Výborný 1, Vítěz třídy (třída mladých)
11.07.Markéta Zetková & Aristoteles King AvaxNOVýstava NO, Šenov
Výborný 3 (třída pracovní)
11.07.Markéta Zetková & Lavin Hof NOVýstava NO, Šenov
Velmi dobrá 4 (třída mladých)
11.07.Tereza Liškutínová & Eny SADSA3, Zlín, SA3
2. místo, Výborná
28.06.Soňa Flajčíková Haschková & BenLRMezinárodní výstava psů Brno-Intercanis 2009
Výborný 2 (mezitřída)
27.06.Markéta Zetková & Aristoteles King Avax NOZkouška FPr1, Loukov
92 bodů
27.06.Tereza Liškutínová & Eny SADMoravskoslezský pohár, Větřkovice
Open  2. místo
21.06.Monika Šnajdárková & Deny VNDZZO/NZŘ, Zlín
55b./Prospěl
21.06.Soňa Valová & James BOCZZO/NZŘ, Zlín
51b./Prospěl výborně
21.06.Pavel Riedl & Cho Chang Kwanah BOMZZO/NZŘ, Zlín
51b./Prospěla výborně
20.06.Tereza Liškutínová & Eny SADO Zlínský ranec II., Zlín
Zkouška SA2 2. místo
14.06.Renata Adámková & Berenica BadiUs-NikyCCDPL Raciborz, národní výstava
Velmi dobrá 2 (třída mladých)
08.06.Soňa Flajčíková Haschková & Ben  LROblastní výstava psů, Valašké Meziříčí
Výborný 1, Vítěz třídy (mezitřída), Oblastní vítěz
06.06.Anička Závodná & Happy Teddy Janus-SuziCDTOblastní výstava psů. Valašské Meziříčí
Výborná 1, Vítěz třídy (třída mladých)
30.05.Tereza Liškutínová & Eny SADMoravskoslezský pohár, Větřkovice
Jumping 4. místo
24.05.Monika Šnajdárková & Deny VNDFešák pes, doprovod do 15-ti let, pes profík
1. místo
24.05.Lucie Mrázková & Garp WHWFešák pes, doprovod do 15-ti let, pes profík
2. místo
24.05.Kateřina Illéšová & Jessica BSPHolešov, Zkouška ZOP
Výborná (92 b.)
24.05.Soňa Valová & James  BOCFešák pes, doprovod nad 15-ti let, pes profík
2. místo
24.05.Soňa Valová & Anne BOMFešák pes, doprovod nad 15-ti let, pes profík
3. místo
24.05.Vlaďka Šedlbauerová & Žaneta VNDFešák pes, doprovod nad 15-ti let, pes amatér
1. místo
24.05.Kateřina Klimešová & Rocky ACFešák pes, doprovod nad 15-ti let, pes amatér
2. místo
24.05.Nikola Čáňová & BigiBEAFešák pes, doprovod nad 15-ti let, pes amatér
3. místo
24.05.Zuzana Batlová & Rex YTFešák pes, doprovod do 15-ti let, pes profík
3. místo
24.05.Kateřina Daňková & JennyBOCFešák pes, doprovod do 15-ti let, pes amatér
1. místo
16.05.Anička Závodná & Happy Teddy Janus-SuziCDTKrajská výstava Zlín
Výborná 1 (třída mladých)
16.05.Renata Adámková & Berenica BadiUs-NikyCCDKrajská výstava Zlín
Výborná 1, vítěz třídy (třída mladých)
13.05.Tereza Liškutínová & Eny SADSpeciál pro small a medium, Šlapanice
Jumping II. 3. místo
Open I. 4.místo
Open II. 8.místo
Součet openů 2. místo
03.05.Markéta Zetková & Quina Avax Hof NOBonitace NO, Prostějov
1. třída doživotně, 5JX1/N
25.04.Renata Adámková & Berenica BadiUs-NikyCCDZávody Štípa'09, Štípa
Výborná 2 (třída mladých)
25.04.Monika Šnajdárková & Deny  VNDZávody Štípa'09, Štípa
Výborná 1 (třída mladých, kříženci)
25.04.Monika Šnajdárková & Deny  VNDZávody Štípa'09, Štípa
2. místo, agility - medium (začátečníci)
25.04.Monika Šnajdárková & Deny  VNDZávody Štípa'09, Štípa
3. místo, Junior Handling
25.04.Kateřina Illéšová & Jassica BSPZávody Štípa'09, Štípa
Výborná 2 (třída otevřená, bez PP)
25.04.Pavel Riedl & Cho Chang Kwanah  BOMZávody Štípa'09, Štípa
2.místo, poslušnost (začátečníci)
25.04.Pavel Riedl & Cho Chang Kwanah BOMZávody Štípa'09, Štípa
Výborná 1 (třída mladých)
11.04.Markéta Zetková & Aristoteles King Avax NOZkouška ZVV1, Ratiboř
05.04.Anička Závodná & Happy Teddy Janus-Suzi  CDTOstravská národní výstava psů, Ostrava
Výborný 3 (třída mladých)
04.03.Pavel Riedl & Cho Chang Kwanah BOMOstravská národní výstava psů, Ostrava
Výborná 1 (třída mladých)
07.02.Renata Adámková & Berenica BadiUs-Niky CCDDuo CACIB 2009, Brno
Výborná (třída mladých)
11.01.Renata Adámková & Berenica BadiUs-Niky  CCDHanácká výstava psů, Olomouc
1. místo, Velmi nadějná
10.01.Anička Závodná & Happy Teddy Janus-Suzi CDTHanácká výstava psů, Olomouc
1. místo, Velmi nadějný
2008
19.10.Renata Adámnková & Berenica BadiUs-Niky CCDMoravskoslezská národní výstava psů, Brno
2. místo, Velmi nadějná
21.09.Tereza Liškutínová & EnySADMoravskoslezský pohár, Větřkovice
2. místo AGI
3. místo zkoušky
20.09.Pavel Riedl & Cho Chang KwanahBOMKlubová výstava BO, Pohořelice
2. místo, Velmi nadějná
29.08.Soňa Flajčíková Haschková & Ben LRVaržov
OVVR, 5.místo
14.07.Renata Adámková & Marylin CCDMemoriál Gremaigility Svojanov
3. místo jumping
13.07.Renata Adámková & Marylin CCDAgi Štěňata Svojanov
7. místo
25.05.Soňa Valová & AnneBOMVětřkovice
Zkouška 3.místo
18.05.Kateřina Klimešová & RockyACVsetín, Fešák pes
Poslušnost, 2-3.místo
18.05.Darina Havlíková & AskoBBSVsetín, Fešák pes
Poslušnost, 2.místo
18.05.Markéta Sotolářová & TomVNDVsetín, Fešák pes
Poslušnost, 2.místo
18.05.Čeněk Koudelka & AikoVNDVsetín, Fešák pes
Poslušnost 1.místo
18.05.Tereza Liškutínová & EnySADVsetín, Fešák pes
Volná disciplína, 1.místo
Poslušnost, 3.místo
18.05.Eva Babicová & SáraVNDVsetín, Fešák pes
Poslušnost, 2.místo
18.05.Kateřina Klimešová & JessieACVsetín, Fešák pes
Volná disciplína, 2-3.místo
18.05.Soňa Valová & JamesBOCVsetín, Fešák pes
Volná disciplína, 2-3.místo
18.05.Soňa Valová & AnneBOMVsetín, Fešák pes
Poslušnost 1.místo
01.05.Soňa Valová & AnneBOMZlín
Zkouška 3.místo
19.04.Soňa Valová & AnneBOMValašské Meziříčí
Zkouška 1+2. místo
2007
28.10.Tereza Liškutínová & EnySADTřeboň MRM, Jumping 18.místo
27.10.Tereza Liškutínová & EnySADTřeboň MRM, Jumping družstev 6.místo
27.10.Filip Malý & BomanyRHRZlín, Zkouška ZOP
Dobrý (76 b.)
20.10.Tereza Liškutínová & Eny SADOlomouc
Zkouška 3+1.místo
Open 1.místo
Jumping 6+2.místo
Celkově 3.místo
13.10.Tereza Liškutínová & EnySADValašské Meziříčí
1+1.místo
13.10.Soňa Valová & Anne BOMValašské Meziříčí
Zkouška 2.místo
23.09.Eva Babicová & Sára VNDZlín Příluky, zkouška ZOP
25.08.Renata Adámková & Roxi CCDMladý chovatel, Kroměříž, národní kolo
4. místo
05.08.Renata Adámková & RoxiCCDSvojanov, GramAgility
3. místo
28.07.Tereza Liškutínová & EnySADValašské Meziříčí, Junio Cup
Družstva 6.místo
Valašský tunelář 3.místo
24.07.Tereza Liškutínová & EnySADVětřkovice
Open 13.místo
Zkouška 1.místo
Jump 7.místo
10.06.Tereza Liškutínová & EnySADValašské Meziříčí
Zkouška 5+4.místo
10.06.Soňa Valová & Anne BOMValašské Meziříčí
Zkouška 9.místo
19.05.Soňa Valová & Anne BOMTour de Beskydy, Veřovice - Velký Javorník 42.2 km
3-4. místo
19.05.Monika Šnajdárková & Ricky VNDTour de Beskydy, Veřovice - Velký Javorník 42.2 km
3-4. místo
13.05.Soňa Valová & James BOCVsetín, Fešák pes
1. místo
13.05.Renata Adámková & RoxiCCDVsetín, Fešák pes
1. místo
13.05.Kateřina Illéšová & JassicaBSPVsetín, Fešák pes
2. místo
12.05.Tereza Liškutínová & EnySADProstějov
Zkouška 3.místo
Open 11.místo
12.05.Renata Adámková & RoxiCCDZubří, Mladý chovatel, okresní kolo
1. místo
01.05.Tereza Liškutínová & EnySADValašské Meziříčí
Zkouška výborně+výborně
01.05.Soňa Valová & AnneBOMValašské Meziříčí
Zkouška 5.místo
28.04.Soňa Valová & AnneBOMMČR v Dogtrekking-Maratonu, Pustevny 42.195 km
4. místo v kat.
28.04.Monika Šnajdárková & RickyVNDMČR v Dogtrekking-Maratonu, Pustevny 42.195 km
5. místo v kat.
28.04.Pavel Riedl & BettyLRMČR v Dogtrekking-Maratonu, Pustevny 42.195 km
7. místo v kat.
2006
28.09.Soňa Valová & Anne BOMZlín, zkouška ZZO
Výborná (55 b.)
15.01.Soňa Valová & Anne BOM1. Hanácká národní výstava psů, Olomouc
Dobrá
2005
06.08.Soňa Valová & Anne BOMKrajská výstava, Ostrava
Výborná
14.05.Soňa Valová & Anne BOMKrajská výstava, Zlín
Velmi nadějná
13.01.Soňa Valová & Anne BOMHranice na Moravě, zkouška ZOP
Velmi dobrá (89 b.)
2001
13.10.Pavel Riedl & Betty LRZašová, Stopařský závod podle ZVV1
Poslušnost: 68 (ze 100)
Pachové práce: 90 (ze 100)
1999
19.06.Pavel Riedl & BettyLRŽďár nad Sázavou, oblastní výstava psů
Velmi dobrá